Najniżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Rybakowicz Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.69
2. Sajak Paweł Ireneusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.69
3. Palikot Janusz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.70
4. Ryfiński Armand Kamil poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 1.71
5. Piechota Jacek Jan poza parlamentemSojusz Lewicy Demokratycznej 1.71
6. Napieralski Grzegorz Bernard poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 1.77
7. Iwaszkiewicz Robert Jarosław europosełKomitet wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwina Mikke 1.82
8. Gowin Jarosław Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.86
9. Mastalerek Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.89
10. Joński Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 1.89
11. Czarnecki Ryszard europoseł 1.91
12. Ikonowicz Piotr poza parlamentem 1.91
13. Bałażak Witold poza parlamentemLiga Polskich Rodzin 1.93
14. Rokita Jan poza parlamentem 1.93
15. Wipler Przemysław Janusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.93
16. Kalemba Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.00
17. Błaszczak Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.00
18. Marusik Michał europosełKomitet wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwina Mikke 2.01
19. Ziętek Bogusław Zbigniew poza parlamentem 2.01
20. Kempa Beata Agnieszka poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.02
21. Kamiński Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.02
22. Elsner Wincenty Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.03
23. Wydrzyński Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.03
24. Duda Andrzej Sebastian europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.04
25. Brudziński Joachim Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.04
26. Falfus Jacek Eugeniusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.05
27. Faliński Stanisław poza parlamentem 2.07
28. Maurer Robert poza parlamentem 2.07
29. Mielczarek Andrzej poza parlamentemAsystent Europoseł Lidii Geringer de Oedenberg - Biuro Poselskie w Wałbrzychu 2.07
30. Jasiński Wojciech Stefan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.09
31. Urban Jerzy poza parlamentem 2.09
32. Kłosowski Sławomir poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.10
33. Żółtek Stanisław Józef europosełKomitet wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwina Mikke 2.10
34. Korwin-Mikke Janusz europosełKomitet wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwina Mikke 2.11
35. Zielonka Lech poza parlamentemSamoobrona 2.11
36. Jarota Jan poza parlamentem 2.11
37. Nowotarski Bartłomiej poza parlamentem 2.11
38. Kocik Magdalena poza parlamentem 2.11
39. Lewandowska Sandra poza parlamentem 2.12
40. Chińcz Marzena poza parlamentem 2.12
41. Fabisiak Joanna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.13
42. Wierzejski Wojciech poza parlamentem 2.13
43. Możdżanowska Andżelika Anna senatorKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.13
44. Łybacka Krystyna Maria europosełKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.13
45. Wiśniewska Lucyna poza parlamentemPiS - V kadencja Sejmu RP 2.14
46. Jakubowska Aleksandra poza parlamentem 2.14
47. Popiela Radosław poza parlamentem 2.15
48. Bugaj Ryszard poza parlamentemUnia Pracy 2.15
49. Pięta Stanisław Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.16
50. Pitera Julia Teresa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.16
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o. (web1)
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.