Najniżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Hofman Adam Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.89
2. Ziobro Zbigniew europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.89
3. Kurski Jacek Olgierd europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.96
4. Mularczyk Arkadiusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.03
5. Kempa Beata Agnieszka poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.05
6. Migalski Marek Henryk europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.07
7. Gowin Jarosław Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.18
8. Kaczmarek Tomasz Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.25
9. Urban Jerzy poza parlamentem 2.25
10. Bielan Adam europoseł 2.33
11. Wierzejski Wojciech poza parlamentem 2.33
12. Rokita Jan poza parlamentem 2.34
13. Suchocka Hanna poza parlamentem 2.36
14. Kruk Elżbieta Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.36
15. Sztark Grażyna Anna senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.38
16. Lewandowska Sandra poza parlamentem 2.40
17. Nowotarski Bartłomiej poza parlamentem 2.42
18. Lenkiewicz Piotr poza parlamentem 2.43
19. Szczypińska Jolanta Irena poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.43
20. Pająk Andrzej Michał senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.43
21. Żuchowski Piotr poza parlamentem 2.44
22. Ziętek Bogusław Zbigniew poza parlamentem 2.44
23. Gil Mieczysław Władysław senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.45
24. Sagatowska Janina Zofia senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.45
25. Brzezina Tomasz poza parlamentem 2.47
26. Łukacijewska Elżbieta Katarzyna europosełkomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.47
27. Popiela Wojciech poza parlamentemKW LPR 2.47
28. Włosowicz Jacek Władysław europosełkomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.48
29. Koman Krzysztof poza parlamentem 2.48
30. Ziółkowska Wiesława poza parlamentemUnia Pracy 2.48
31. Borkowski Jan poza parlamentem 2.48
32. Kuźniak Brygida poza parlamentem 2.48
33. Maksymiuk Janusz poza parlamentem 2.49
34. Gosiewska Beata Barbara senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.50
35. Żółtek Stanisław poza parlamentem 2.50
36. Orłowska Maria Elżbieta poza parlamentem 2.50
37. Hrynkiewicz Józefa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.51
38. Zielonka Lech poza parlamentemSamoobrona 2.51
39. Kołakowski Lech Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.52
40. Błaszczak Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.52
41. Belka Marek poza parlamentem 2.52
42. Czarnecki Ryszard europoseł 2.52
43. Chińcz Marzena poza parlamentem 2.52
44. Pęk Bogdan Marek senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.52
45. Rybicki Sławomir Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.52
46. Rosset Witold poza parlamentem 2.52
47. Sadurska Małgorzata Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.53
48. Jahns Hanna poza parlamentem 2.53
49. Popiela Radosław poza parlamentem 2.53
50. Jaworski Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.53
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

ZŁOTY WYBÓR 2014
Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o. (web1)
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.