Najniżej oceniani pierwszoligowi politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Vincent - Rostowski Jan minister 1.14
2. Gowin Jarosław Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.71
3. Joński Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.05
4. Nowicka Wanda Hanna poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.10
5. Bury Jan poseł na sejm, wice ministerKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 2.10
6. Ryfiński Armand Kamil poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.10
7. Wydrzyński Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.13
8. Kopyciński Sławomir Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.15
9. Palikot Janusz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.15
10. Miller Leszek Cezary poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.15
11. Szydło Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.16
12. Pietrzczyk Lucjan Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.16
13. Szulc Jakub Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.17
14. Okła-Drewnowicz Marzena poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.17
15. Olszewski Paweł Bartosz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.17
16. Kalinowski Jarosław europosełKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 2.18
17. Waszczykowski Witold Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.19
18. Tokarska Genowefa poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.19
19. Czernow Zofia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.20
20. Kamiński Tomasz Artur poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.20
21. Krupa Łukasz Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.21
22. Ławrynowicz Zofia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.21
23. Dziadzio Dariusz Cezar poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.23
24. Zgorzelski Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.23
25. Boni Michał minister 2.23
26. Krajewska Ligia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.23
27. Lewandowski Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.24
28. Koźlakiewicz Mirosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
29. Kopaczewska Domicela Katarzyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
30. Kania Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
31. Czaplicka Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
32. Rybakowicz Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.25
33. Kłosowski Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.25
34. Szczerba Michał Roch poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
35. Pluta Mirosław Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.27
36. Urban Jerzy poza parlamentem 2.27
37. Grupiński Rafał Szymon poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.27
38. Piechota Jacek Jan poza parlamentemSojusz Lewicy Demokratycznej 2.28
39. Piątak Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.28
40. Sawicki Marek Wacław poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 2.29
41. Raczkowski Damian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.29
42. Rutnicki Jakub Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.29
43. Witczak Bolesław poza parlamentem 2.29
44. Czechyra Czesław Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.29
45. Charłampowicz Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.29
46. Vincent-Rostowski Jan Antony poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.30
47. Ziemniak Wojciech Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.30
48. Mielczarek Andrzej poza parlamentemAsystent Europoseł Lidii Geringer de Oedenberg - Biuro Poselskie w Wałbrzychu 2.30
49. Grabarczyk Cezary Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.30
50. Kamińska Bożena poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.30
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Dobry Gospodarz 2015
Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.