Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Dolnośląskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Chybicka Alicja Paulina senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.78
Czudowska Dorota senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.11
Duda Jarosław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
Jurcewicz Stanisław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.97
Kilian Wiesław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.21
Michalski Jan senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.68
Obremski Jarosław Wojciech senatorKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz 2.39
Pinior Józef senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.36
Charłampowicz Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.41
Czernow Zofia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Drozd Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.35
Elsner Wincenty Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.71
Huskowski Stanisław Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.68
Jackiewicz Dawid Bohdan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Jaros Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
Jędrysek Mariusz Orion poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.33
Kaczor Roman Bronisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.90
Kempa Beata Agnieszka poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.63
Kmiecik Henryk Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.24
Kołacz-Leszczyńska Agnieszka Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Kropiwnicki Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.42
Lipiński Adam Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Łapiński Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Machałek Marzena Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.29
Mrzygłocka Izabela Katarzyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.46
Piechota Sławomir Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.02
Schetyna Grzegorz Juliusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.61
Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata Helena poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.08
Smolarz Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.05
Szulc Jakub Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Szulc Jakub Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.23
Szymiec-Raczyńska Halina Jadwiga poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.24
Świat Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Święczkowski Bogdan Roman poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.33
Ujazdowski Kazimierz Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Wielichowska Monika poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.78
Witek Elżbieta Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.39
Wojnarowski Norbert Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.61
Wolak Ewa Wanda poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
Zalewska Anna Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.79
Zbrzyzny Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.98
Zdrojewski Bogdan poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.58
Zieliński Maciej Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Zubowski Wojciech Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.33

Miasto wojewódzkie: Wrocław

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Dutkiewicz Rafał Franciszek prezydentKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 2.60
Aniszczyk Bohdan Józef radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 4.00
Babiarz Piotr Łukasz radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.46
Błoński Wojciech Stanisław radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.79
Bramorski Krzysztof Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.89
Chmielewski Jan Roman radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.94
Cybulski Leszek radny gminyKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 3.30
Czepil Rafał Janusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.86
Dyszkiewicz-Najda Iwona Elżbieta radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.39
Góralczyk Elżbieta Anna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 4.52
Granowska Renata Małgorzata radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.90
Grehl Adam radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.83
Gwadera-Urlep Agata Izabela radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.69
Hanczarek Tomasz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.67
Hotała Szymon Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.86
Kilarski Krzysztof radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.83
Krauze Jarosław Piotr radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.32
Kuczyński Piotr Michał radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.76
Macała Henryk Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.66
Mauer-Różańska Renata Małgorzata radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.77
Michalak Jerzy Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.26
Mrozek Damian Remigiusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.98
Mrozowska Urszula Beata radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.86
Obara-Kowalska Katarzyna Anna radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.14
Obremski Jarosław Wojciech radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Ossowski Jacek Antoni radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.69
Palczak Czesław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4.19
Rybczak Agnieszka radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.38
Skoczylas Jerzy Władysław radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 4.42
Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszka radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.58
Szorec Anna Katarzyna radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.94
Wanat Urszula Maria radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 4.17
Wyszkowski Łukasz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.59
Zawada Małgorzata Ewa radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.33
Zawartko Maria Dorota radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.76
Zegan Maciej Adam radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.40
Zieliński Maciej Jerzy radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ziembicka-Has Wanda Wiesława radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.24

Urząd Wojewódzki: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Jurkowlaniec Rafał wojewoda 3.00
Średniawski Zdzisław wice wojewoda 2.17
Leśniewska Danuta wice kurator oświaty 3.00
Pawłowicz Beata kurator oświaty 2.92

Urząd Marszałkowski: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Charłampowicz Jarosław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.14
Czudowska Dorota radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.07
Dutkiewicz Rafał Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.23
Dyduch Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 3.19
Gaszyńska Elżbieta radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.32
Golak Julian Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.73
Gromadzka Dorota radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.96
Horodyska Anna Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.84
Hreniak Paweł Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.31
Huzarski Michał Seweryn radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.54
Jaroch Andrzej Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.31
Kozłowski Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.63
Krawczyk Iwona Małgorzata radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.56
Lewandowski Tadeusz Stefan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.33
Longawa Stanisław Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.21
Łapiński Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.67
Łoś Andrzej Antoni radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 2.96
Malczuk Grażyna Elżbieta radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.67
Marszałek Janusz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.25
Mikulicz Janusz Eugeniusz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.45
Muszyńska Agnieszka Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.67
Obrębalski Marek Adam radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 2.84
Pilawa Jacek Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.14
Pokój Jerzy Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.88
Raczyński Robert radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 2.84
Rzewuska Ewa Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 2.82
Skóra Krzysztof Ryszard radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.93
Sosiński Piotr Stefan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.18
Stasiak Dariusz Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 3.11
Szczygieł Zbigniew radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.00
Szeląg Jadwiga radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.14
Tutaj Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.42
Wild Patryk Edward radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 2.96
Wróblewski Paweł Leszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DUTKIEWICZA 2.88
Zdrojewska Barbara Grażyna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.57
Żuk Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 3.17

Inni politycy: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Maurer Robert poza parlamentem 2.78

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o. (web1)
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.