Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Dolnośląskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Chybicka Alicja Paulina senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Czudowska Dorota senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.93
Duda Jarosław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.05
Jurcewicz Stanisław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.02
Kilian Wiesław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.05
Michalski Jan senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.58
Obremski Jarosław Wojciech senatorKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz 2.88
Pinior Józef senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.91
Charłampowicz Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Czernow Zofia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
Drozd Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Elsner Wincenty Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.67
Huskowski Stanisław Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Jackiewicz Dawid Bohdan europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.04
Jaros Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.47
Jędrysek Mariusz Orion poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.01
Kaczor Roman Bronisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Kempa Beata Agnieszka poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.11
Kmiecik Henryk Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.56
Kołacz-Leszczyńska Agnieszka Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.37
Kropiwnicki Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
Lipiński Adam Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.08
Łapiński Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Machałek Marzena Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.00
Mrzygłocka Izabela Katarzyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.15
Piechota Sławomir Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.89
Schetyna Grzegorz Juliusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.13
Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata Helena poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.96
Smolarz Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08
Szulc Jakub Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Szulc Jakub Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.73
Szymiec-Raczyńska Halina Jadwiga poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.74
Świat Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.04
Święczkowski Bogdan Roman poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.94
Ujazdowski Kazimierz Michał europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.09
Wielichowska Monika poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.58
Witek Elżbieta Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.09
Wojnarowski Norbert Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Wolak Ewa Wanda poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.12
Zalewska Anna Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.88
Zbrzyzny Ryszard poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.73
Zdrojewski Bogdan europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.44
Zieliński Maciej Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Zubowski Wojciech Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.04

Miasto wojewódzkie: Wrocław

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Dutkiewicz Rafał Franciszek prezydentKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.71
Aniszczyk Bohdan Józef radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.67
Błoński Wojciech Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.17
Chmielewski Jan Roman radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.40
Czepil Rafał Janusz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.23
Galant Dorota Magdalena radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 2.33
Granowska Renata Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.91
Hanczarek Tomasz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.00
Kędzierska Agnieszka Kornelia radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.00
Kłosowski Dominik radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 1.88
Kordel Grażyna radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.14
Krauze Jarosław Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 2.29
Krzyżanowski Marcin Rafał radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.75
Lach Mirosław Mieczysław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.86
Lorenc Sebastian Łukasz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 4.19
Macała Henryk Jan radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 2.50
Maryński Piotr Tomasz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.50
Mauer-Różańska Renata Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.36
Mieszkała Krystian Jan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.73
Mrozek Damian Remigiusz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.80
Mrozowska Urszula Beata radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.00
Nabzdyk Andrzej Zygmunt radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.80
Obara-Kowalska Katarzyna Anna radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.36
Olbert Łukasz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.33
Ossowski Jacek Antoni radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 2.67
Piechel Michał radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.60
Pieńkowski Robert radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.44
Rańda Paweł Rafał radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 2.67
Razik-Trziszka Magdalena radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.12
Rybczak Agnieszka radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.81
Skoczylas Jerzy Józef radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.57
Skoczylas Jerzy Władysław radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 4.36
Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszka radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.22
Szczerba Krzysztof Paweł radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.43
Sznerch Jerzy Antoni radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.57
Uhle Piotr Michał radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 2.15
Wanat Urszula Maria radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.74
Zawada Małgorzata Ewa radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Rafał Dutkiewicz z Platformą 3.98

Urząd Wojewódzki: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Jurkowlaniec Rafał wojewoda 2.76
Średniawski Zdzisław wice wojewoda 3.11
Leśniewska Danuta wice kurator oświaty 2.92
Pawłowicz Beata kurator oświaty 3.00

Urząd Marszałkowski: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena

Inni politycy: Woj. Dolnośląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Maurer Robert poza parlamentem 2.61

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.