Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Łódzkie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Łódzkie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Błaszczyk Przemysław Jacek senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.41
Bonisławski Ryszard Wiesław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.30
Dobkowski Wiesław Józef senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.56
Grubski Maciej Tomasz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.04
Owczarek Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.34
Seweryński Michał senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.63
Wojciechowski Grzegorz Michał senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.47
Barski Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.45
Biernat Andrzej Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Domaracki Marek Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.27
Drzewiecki Mirosław Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
Dunin Artur Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
Godson John Abraham poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.09
Grabarczyk Cezary Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Grabarczyk Cezary Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.21
Hanajczyk Agnieszka Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Joński Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.88
Kotliński Roman poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.22
Kwiatkowski Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Kwiatkowski Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Łuczak Mieczysław Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.90
Macierewicz Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.99
Mastalerek Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.63
Matuszewski Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Niemczyk Małgorzata Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
Olejniczak Cezary Roman poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.14
Ostrowski Artur Zygmunt poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.76
Ozga Krystyna Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.43
Pacholski Michał Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.00
Polak Piotr Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.61
Radziszewska Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
Radziszewska Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Rutkowska Dorota poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.22
Schreiber Grzegorz Zenon poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.49
Seliga Dariusz Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.46
Śledzińska-Katarasińska Iwona Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
Telus Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.47
Tomaszewski Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.69
Tomczyk Cezary Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
Waszczykowski Witold Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.01
Witko Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.30
Woźniak Tadeusz Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.47

Miasto wojewódzkie: Łódź

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
ZDANOWSKA Hanna Elżbieta prezydentKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
BARTCZAK Elżbieta Barbara radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
BARTOSIAK Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
BLIŹNIUK Paweł Kazimierz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
BUDA Waldemar Grzegorz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
BUDZIŃSKA Joanna radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
BULAK Sebastian Dominik radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
DEPTUŁA Kamil Łukasz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
DOMASZEWICZ Bartosz Łukasz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
DYBA-BOJARSKI Bartłomiej Waldemar radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
GŁOWACKI Tomasz Bogdan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
HUBERT Bogusław radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
JEZIORSKI Kamil Przemysław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
KACPRZAK Tomasz Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
KACZOROWSKI Andrzej Wojciech radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.50
KĘPKA Karolina Izabela radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
MAGIN Łukasz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
MALINOWSKA-OLSZOWY Monika Sylwia radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 5.00
MARKWANT Rafał Artur radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
MARZEC Radosław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
MATUSZAK Grzegorz Jan radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
MATUSZEWSKA Małgorzata Teresa radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
MĘDRZAK Jan Stefan radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
MICHALIK Marek Wojciech radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
MOSKWA-WODNICKA Małgorzata radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
NIEWIADOMSKA-CUDAK Małgorzata Krystyna radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 1.00
NIZIOŁEK-JANIAK Urszula Edyta radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
PAWŁOWSKI Sylwester Stefan radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 1.00
PRZYBYŁA Mariusz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.00
RAKOWSKI Maciej Bogusław radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 6.00
RESZPONDEK Rafał Kamil radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
RZEPECKI Łukasz Adrian radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
SETNIK Paulina radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
SKWARKA Władysław radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.67
STASIAK Krzysztof Maciej radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
TOMASZEWSKI Włodzimierz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
TRELA Tomasz Dominik radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 6.00
TUMIŁOWICZ Jarosław Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
WALASEK Mateusz Jan radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
WIECZOREK Adam Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
ZALEWSKI Marcin radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00

Urząd Wojewódzki: Woj. Łódzkie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Chełmińska Jolanta wojewoda 4.44
Ozga Krystyna wice wojewoda 3.50
Czyżyński Konrad wice kurator oświaty 3.67

Urząd Marszałkowski: Woj. Łódzkie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Adamczyk Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.26
Ambrozik Rafał Michał radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Bagieński Artur Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 4.22
Baryła Robert Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Bejda Paweł Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.50
Bors Piotr Marcin radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.17
Bugajski Marcin Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.78
Chełmińska Jolanta Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.57
Chowis Andrzej Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.86
Ciebiada Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Fisiak Włodzimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Górczyński Andrzej Robert radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 4.00
Grabowski Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Klimczak Dariusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.50
Kopcińska Joanna Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.40
Koperska Iwona Edyta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
Kula Włodzimierz Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.50
Mazur Marek Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.33
Nawrocka Elżbieta Renata radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 4.00
Ozga-Flejszer Beata Ewa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.67
Piotrowski Tomasz Marcin radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.00
Rafalska Ilona Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.86
Rosiak Halina Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.91
Rusiecki Mariusz Robert radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Ryl Dorota Helena radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.74
Skrzydlewska Joanna Katarzyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.74
Spychalski Błażej Henryk radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Stasiak Wiesław Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.67
Stępień Witold Heronim radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.75
Witaszczyk Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 4.00
Witczak Witold Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Zdanowska Hanna Elżbieta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 5.25
Ziemniewicz Bożena Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.86

Inni politycy: Woj. Łódzkie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Kocik Magdalena poza parlamentem 2.51

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.