Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Lubelskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Lubelskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bierecki Grzegorz Michał senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.18
Chróścikowski Jerzy Mieczysław senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.04
Cioch Henryk senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.09
Czelej Grzegorz senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.04
Gogacz Stanisław senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.11
Zając Józef senatorKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.98
Abramowicz Adam Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.40
Czerniak Jacek Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.90
Gąsior-Marek Magdalena Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.07
Grad Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
Hetman Krzysztof Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.82
Kabaciński Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.16
Karpiński Włodzimierz Witold poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.27
Kruk Elżbieta Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.18
Kucharski Cezary poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.98
Łopata Jan Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.90
Masłowska Gabriela poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.19
Matuszczak Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.02
Mazurek Beata poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.04
Michałkiewicz Krzysztof Stefan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.33
Mucha Joanna poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.13
Popiołek Zofia poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.04
Poznański Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.05
Raniewicz Grzegorz Artur poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.13
Rębek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.46
Sadurska Małgorzata Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.14
Sprawka Lech Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.27
Stefaniuk Franciszek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.99
Szeliga Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.00
Tokarska Genowefa poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.35
Zawiślak Sławomir poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.16
Żaczek Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.31
Żmijan Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.68

Miasto wojewódzkie: Lublin

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Żuk Krzysztof Jan prezydentKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.00
Banach Mariusz Janusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.70
Bednarczyk Jacek Krzysztof radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.94
Dados Elżbieta Jolanta radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.47
Daniewski Leszek Kazimierz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.18
Dreher Piotr Leon radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.94
Drozd Zdzisław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.97
Gąbka Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.88
Jakubowski Marek Wacław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.91
Jezior Dariusz Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.83
Jurkowski Zbigniew Wiktor radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.92
Kowalczyk Piotr Zbigniew radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.62
Krakowski Wojciech Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.73
Krawczyk Michał Mateusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.92
Kuty Piotr Krzysztof radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.07
Ławniczak Zbigniew Ryszard radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Mach Jadwiga radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.36
Madejek Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.02
Mroczkowska Elżbieta Katarzyna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.89
Nowak Marcin Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.03
Pakuła Jarosław Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.98
Pitucha Tomasz Zbigniew radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.99
Podgórski Stanisław radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.41
Pogorzałek Marcin Maciej radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.29
Ryba Mieczysław Stanisław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.18
Siczek Krzysztof Jacek radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.88
Stepaniuk Beata Elżbieta radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.94
Suchanowska Małgorzata Teresa radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.42
Targoński Zbigniew Piotr radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.43
Tułajew Sylwester Karol radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.86
Wcisło Marta Anna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.83
Zaczyński Mateusz Adam radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.93

Urząd Wojewódzki: Woj. Lubelskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Tokarska Genowefa wojewoda 2.16
Strojnowska Henryka wice wojewoda 2.16
Dudek-Janiszewska Anna wice kurator oświaty 2.83

Urząd Marszałkowski: Woj. Lubelskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Hetman Krzysztof marszałek województwa 2.35
Babisz Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiego, kurator oświatyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Banach Artur radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.14
Bojarski Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.67
Bratkowski Arkadiusz Tomasz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.11
Broniewicz Bogusław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.25
Czerniak Jacek Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.56
Dudziak Henryk Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3.03
Dumkiewicz-Sprawka Ewa radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.08
Frania Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.14
Głuchowski Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.62
Grabczuk Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.03
Haidar Riad radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.57
Kapusta Grzegorz Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3.06
Kowalik Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.39
Kurzępa Irena radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.32
Lisowska Bożena Grażyna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.53
Mazurek Kazimierz Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.86
Olborski Andrzej Feliks radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.35
Panasiuk Ewa Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.29
Pruszkowski Andrzej Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.52
Romańczuk Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.78
Rzetelski Piotr Sławomir radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.85
Sobczak Jacek Zdzisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.31
Soboń Artur radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.17
Solis Tomasz Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.15
Sosnowski Sławomir Antoni radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.73
Stolarczyk Ireneusz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3.20
Szwaj Jerzy Ryszard radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.15
Trzcińska-Staszczyk Beata Lilianna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.67
Wojciechowski Marek Grzegorz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.46
Woźnica Zofia Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.83
Zając Tomasz Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3.00

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o. (web1)
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.