Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Lubuskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Lubuskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Dowhan Robert senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.89
Hatka Helena senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.02
Iwan Stanisław Antoni senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
Ast Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.60
Bukiewicz Bożenna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
Materna Jerzy Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Mroczek Maciej Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.76
Niesiołowski Stefan Konstanty poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.68
Pahl Witold poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.81
Rafalska Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.26
Sibińska Krystyna Mieczysława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
Sławiak Bożena Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Sługocki Waldemar Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.12
Wontor Bogusław Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.18
Zych Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.00

Miasto wojewódzkie: Gorzów Wielkopolski

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
WÓJCICKI Jacek Piotr prezydentKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta
ANDRUSZCZAK Artur radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.00
Bejnar-Bejnarowicz Marta Teresa radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta
Broszko Patryk Jan radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.00
Granat Przemysław Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta
Hornik Ewa Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta
JAŁOWY Robert radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
KACZANOWSKI Jan Kazimierz radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
KIELEC Krzysztof Jarosław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
KOCHANOWSKI Krzysztof radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
Kunicka Halina radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.00
KURCZYNA Marcin Rafał radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
Musiałowicz Grzegorz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta
Paluch Piotr Dariusz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Jędrzejczaka
PIEŃKOWSKI Sebastian radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
PIOTROWICZ Izabela radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.00
RAWA Mirosław Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Sobolewski Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
SONDEJ Roman radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SUROWIEC Robert Edward radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
SYNOWIEC Jerzy Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Syska Zbigniew Jan radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta
Szmytkowski Michał Paweł radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta
Wierchowicz Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
WOJCIECHOWSKA Grażyna Teresa radny gminyKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Zwierzchlewski Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta

Urząd Wojewódzki: Woj. Lubuskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Hatka Helena wojewoda 2.88
Świrepo Jan wice wojewoda 2.82
Sańko Ferdynand wice kurator oświaty 3.16
Sondej Roman kurator oświaty 2.92
Wiśniewski Marcin dyrektor wydziału 2.88

Urząd Marszałkowski: Woj. Lubuskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Ardelli Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Balcerzak Klaudiusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Chinalska Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.10
Dajczak Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.73
Dereń Grażyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.79
Fedko Edward Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.39
Fiedorowicz Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
Jędrzejczak Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.00
Kołodziej Zbigniew Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.46
Komarnicki Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.22
Kościk Zbigniew radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.70
Kruczkowski Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.85
Kubicki Janusz Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Maciuszonek Wacław Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Mejza Łukasz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Lepsze Lubuskie - Bezpartyjny Samorząd 3.06
Możejko Tomasz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Odważny Ignacy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.05
Osińska Bożena Krystyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.90
Paluch Robert Jarosław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.94
Pietruszak Maciej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Polak Elżbieta Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Rubacha Józef Marcin radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.23
Surmacz Marek Tomasz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.79
Synowiec Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.90
Świrepo Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.00
Tomczyszyn Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.17
Tyszkiewicz Wadim radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Lepsze Lubuskie - Bezpartyjny Samorząd 2.96
Wołowicz Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.93
Wontor Tomasz Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.96
Zaręba Marek Bogusław radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.85

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.