Najniżej oceniani politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Hatka Helena wojewoda 1.00
2. Możejko Tomasz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.01
3. Świrepo Jan wice wojewoda 1.45
4. Pietruszak Maciej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.56
5. Sługocki Waldemar Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.77
6. Niesiołowski Stefan Konstanty poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.80
7. Bukiewicz Bożenna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.81
8. Maciuszonek Wacław Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.81
9. Wołowicz Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 1.85
10. Rubacha Józef Marcin radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 1.88
11. Pahl Witold poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.90
12. Świrepo Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 1.98
13. Jędrzejczak Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.00
14. Tyszkiewicz Wadim radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Lepsze Lubuskie - Bezpartyjny Samorząd 2.07
15. Kościk Zbigniew radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.10
16. Fedko Edward Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.13
17. Surmacz Marek Tomasz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.13
18. Komarnicki Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.13
19. Tomczyszyn Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.15
20. Balcerzak Klaudiusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.19
21. Ast Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.24
22. Osińska Bożena Krystyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
23. Dereń Grażyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.32
24. Sondej Roman kurator oświaty 2.33
25. Zaręba Marek Bogusław radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.33
26. Zych Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.42
27. Dowhan Robert senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
28. Sibińska Krystyna Mieczysława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
29. Sańko Ferdynand wice kurator oświaty 2.55
30. Hatka Helena senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.57
31. Chinalska Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.58
32. Odważny Ignacy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.60
33. Wontor Bogusław Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.64
34. Wiśniewski Marcin dyrektor wydziału 2.67
35. Wontor Tomasz Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.67
36. Paluch Robert Jarosław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
37. Mroczek Maciej Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.67
38. Kubicki Janusz Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
39. Kruczkowski Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
40. Rafalska Elżbieta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.77
41. Dajczak Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.80
42. Iwan Stanisław Antoni senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
43. Synowiec Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.86
44. Materna Jerzy Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.86
45. Mejza Łukasz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Lepsze Lubuskie - Bezpartyjny Samorząd 2.88
46. Ardelli Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.00
47. Sławiak Bożena Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.35
48. Kołodziej Zbigniew Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.48
49. Fiedorowicz Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.55
50. Polak Elżbieta Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.88
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.