Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Małopolskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Hodorowicz Stanisław Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.43
Klich Bogdan Adam senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.97
Klima Maciej Jan senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.63
Kogut Stanisław senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.99
Pająk Andrzej Michał senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.37
Pęk Bogdan Marek senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.10
Sepioł Janusz Marian senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
Wiatr Kazimierz Adam senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.62
Adamczyk Andrzej Mieczysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.13
Arkit Tadeusz Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
Augustyn Urszula Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.24
Bartuś Barbara Halina poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.70
Bernacki Włodzimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.71
Bobowska Joanna Grażyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
Bubula Barbara Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
Cycoń Marian Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
Czerwiński Andrzej Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
Czesak Edward Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.46
Duda Andrzej Sebastian europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
Fedorowicz Jerzy Feliks poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Gądek Lidia Stanisława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.68
Gibała Łukasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.10
Gowin Jarosław Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.91
Grad Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Grad Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Graś Paweł Bolesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.97
Grodzka Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.26
Gut-Mostowy Andrzej Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
Janczyk Wiesław Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.32
Lassota Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.01
Lipiec Katarzyna Irena Matusik - poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08
Łatas Marek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Mularczyk Arkadiusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.89
Naimski Piotr Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.29
Niedziela Dorota poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
Osuch Jacek Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.03
Paluch Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.70
Polak Marek Władysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.78
Raś Ireneusz Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.98
Rojek Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.70
Romanek Andrzej Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.62
Siarka Edward poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Szczerski Krzysztof Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.42
Sztorc Andrzej Stefan poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.20
Szydło Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.20
Terlecki Ryszard Iwon poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.16
Walczak Jagna Kinga Marczułajtis - poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.04
Wardzała Robert Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
Wojtkiewicz Michał Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.46
Ziobro Jan Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.84

Miasto wojewódzkie: Kraków

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Majchrowski Jacek Maria prezydentKomitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego 4.11
Chrabąszcz Aleksandra Joanna radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.63
Chrzanowski Kazimierz Szczepan radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego 3.57
Drewnicki Michał Krzysztof radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.63
Durek Krzysztof Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.51
Fijałkowska Grażyna Anna radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.31
Franczyk Jan Leszek radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.33
Friediger Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego 3.58
Gilarski Mirosław Jan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.42
Hawranek Andrzej Maria radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.21
Jałocha Józef Antoni radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.67
Jantos Małgorzata Krystyna radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.61
Jaśkowiec Dominik Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.64
Kalita Adam Wiesław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.50
Kapuściński Ryszard radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.38
Kękuś Mariusz Bogusław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.42
Kolarski Wojciech Jakub radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.67
Kosek Jakub Daniel radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.63
Kosior Bolesław Henryk radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.11
Kośmider Bogusław Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.56
Krzysztonek Wojciech Julian radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.56
Kwiatkowska Teresa Urszula radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Lasota Marek Wojciech radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.18
Maliszewska Teodozja Janina radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.50
Miszalski Aleksander Jan radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.56
Nowak Barbara Ewa radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.89
Pabian Katarzyna Maria radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.63
Patena Marta Elżbieta radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Pietrus Włodzimierz Wacław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.45
Pietrzyk Sławomir Jan radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego 3.50
Pilch Józef Adam radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.33
Popiel Jerzy Michał radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.56
Popławska Małgorzata Maria radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.50
Porębski Edward Jan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.18
Prokop-Staszecka Anna Barbara radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego 3.39
Rzegocki Arkady Józef radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.42
Stawowy Grzegorz Klaudiusz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.50
Szybist Anna Gabriela radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.64
Tatara Agata Iwona radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.36
Trzmiel Tadeusz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Jacka Majchrowskiego 3.40
Urynowicz Tomasz Mariusz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.63
Wojtowicz Wojciech radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.63
Zięba Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.64

Urząd Wojewódzki: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Miller Jerzy wojewoda 3.34
Sorys Stanisław wice wojewoda 1.57
Dzigański Artur kurator oświaty 2.13
Szuta Agata wice kurator oświaty 1.19

Urząd Marszałkowski: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Barczyk Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.37
Barnaś Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.00
Biedroń Grzegorz Janusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.12
Ciepiela Roman radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.38
Domagała Adam Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
Duda Jan Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Dziwisz Barbara Stanisława radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.36
Emilewicz Jadwiga Katarzyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Fedorowicz Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.39
Filip Zdzisław Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.75
Grzeszek Wojciech Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Haber Marek Mikołaj radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.50
Hamerski Jan Wincenty radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.90
Kozak Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.00
Kozłowski Witold Rafał radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.47
Kracik Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Krupa Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.45
Kwaśniak Adam radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Lipiec Grzegorz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.39
Łączyński Bolesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.44
Nowogórska Urszula Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Pasoń Stanisław Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Pieczarka Anna Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Radwan-Ballada Małgorzata Zofia radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.44
Rusecka Urszula Beata radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Siuda Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.39
Skruch Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Smółka Łukasz Jakub radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Sonik Bogusław Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.37
Sorys Stanisław Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.39
Soska Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.71
Sowa Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.51
Stuglik Rafał radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.73
Szczurek-Żelazko Józefa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Szlachetka Jarosław Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Śliwa Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Wierzba Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Wójcik Andrzej Janusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.09
Zegzda Leszek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.40

Inni politycy: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Ciągło Edward poza parlamentemPiS 2.73

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.