Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Małopolskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Hodorowicz Stanisław Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.23
Klich Bogdan Adam senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.25
Klima Maciej Jan senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.53
Kogut Stanisław senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Pająk Andrzej Michał senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.64
Pęk Bogdan Marek senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.69
Sepioł Janusz Marian senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.43
Wiatr Kazimierz Adam senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.69
Adamczyk Andrzej Mieczysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.69
Arkit Tadeusz Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.03
Augustyn Urszula Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.21
Bartuś Barbara Halina poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Bernacki Włodzimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82
Bobowska Joanna Grażyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
Bubula Barbara Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Cycoń Marian Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.73
Czerwiński Andrzej Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.22
Czesak Edward Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.71
Duda Andrzej Sebastian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.63
Fedorowicz Jerzy Feliks poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.11
Gądek Lidia Stanisława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.34
Gibała Łukasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.11
Gowin Jarosław Adam poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.07
Grad Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Grad Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Graś Paweł Bolesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.18
Grodzka Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.70
Gut-Mostowy Andrzej Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.29
Janczyk Wiesław Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.03
Lassota Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.11
Lipiec Katarzyna Irena Matusik - poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.30
Łatas Marek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.73
Mularczyk Arkadiusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.12
Naimski Piotr Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.83
Niedziela Dorota poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.12
Osuch Jacek Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.88
Paluch Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.69
Polak Marek Władysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.95
Raś Ireneusz Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
Rojek Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Romanek Andrzej Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.61
Siarka Edward poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Szczerski Krzysztof Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.69
Sztorc Andrzej Stefan poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.81
Szydło Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Terlecki Ryszard Iwon poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.96
Walczak Jagna Kinga Marczułajtis - poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.87
Wardzała Robert Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.31
Wojtkiewicz Michał Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Ziobro Jan Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.60

Miasto wojewódzkie: Kraków

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Majchrowski Jacek Maria prezydentKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO 4.50
Bassara Magdalena Maria radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Chwajoł Janusz Ryszard radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
den Bult Patrick radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Duda Andrzej Sebastian radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Durek Krzysztof Stanisław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.65
Fedorowicz Jerzy Maciej radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Fijałkowska Grażyna Anna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Friediger Jerzy radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO 4.10
Garda Bartłomiej radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO 3.80
Gilarski Mirosław Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1.49
Hawranek Andrzej Maria radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Hohenauer Marek Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Jantos Małgorzata Krystyna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Jaśkowiec Dominik Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Kapuściński Ryszard radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1.50
Kosior Bolesław Henryk radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.63
Kośmider Bogusław Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Maliszewska Teodozja Janina radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Migdał Adam Marek radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO 3.58
Nowak Barbara Ewa radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.46
Pabian Katarzyna Maria radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Pajdo Robert Wojciech radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Patena Marta Elżbieta radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Pietrus Włodzimierz Wacław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1.70
Pietrzyk Sławomir Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO 3.38
Pilch Józef Adam radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1.00
Porębski Edward Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.45
Prokop-Staszecka Anna Barbara radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO 3.34
Ptaszkiewicz Sławomir Grzegorz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Rachwał Stanisław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.37
Sonik Jerzy Jacek radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Stawowy Grzegorz Klaudiusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Szymański Marcin Stanisław radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1.83
Ścigalski Paweł Jakub radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Tatara Agata Iwona radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1.26
Trzmiel Tadeusz radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO 4.10
Urynowicz Tomasz Mariusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Węgrzyn Paweł Hubert radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Wojciechowska Andżelika radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Wojtowicz Wojciech radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Woźniakiewicz Jerzy Adam radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Zięba Stanisław radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00

Urząd Wojewódzki: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Miller Jerzy wojewoda 3.13
Sorys Stanisław wice wojewoda 1.38
Dzigański Artur kurator oświaty 2.77
Szuta Agata wice kurator oświaty 1.91

Urząd Marszałkowski: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Achinger Elżbieta Jadwiga radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.34
Bachleda-Księdzularz Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.35
Barczyk Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.13
Berdychowski Zygmunt Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.25
Biedroń Grzegorz Janusz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.05
Bulzak Andrzej Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.33
Ciepiela Roman radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.27
Czekaj Kazimierz Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.28
Domagała Adam Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.67
Dziwisz Barbara Stanisława radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.37
Filip Zdzisław Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.18
Gądek Lidia Stanisława radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.36
Godyń-Swędzioł Renata Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.76
Gondek Grzegorz Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.67
Grzeszek Wojciech Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.50
Hamerski Jan Wincenty radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.67
Kozak Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.79
Kuta Marcin radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.19
Lassota Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.40
Lipiec Grzegorz Cezary radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.24
Łączyński Bolesław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.22
Malec Lucyna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.04
Marczułajtis-Walczak Jagna Kinga radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.30
Mąsior Bogusław Mikołaj radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.59
Ochman Jerzy Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.39
Pęk Bogdan Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.58
Radwan-Ballada Małgorzata radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.41
Romanek Andrzej Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.52
Sak Piotr Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.67
Sorys Stanisław Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.63
Soska Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.54
Sowa Marek Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.17
Stuglik Rafał radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.68
Szczurek-Żelazko Józefa radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.30
Szlachetka Jarosław Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.19
Śliwa Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.43
Tenerowicz Krzysztof Mariusz radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.50
Wierzba Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1.87
Zegzda Leszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.67

Inni politycy: Woj. Małopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Ciągło Edward poza parlamentemPiS 2.76
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

ZŁOTY WYBÓR 2014
Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o. (web1)
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.