Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Mazowieckie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Mazowieckie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Abgarowicz Łukasz Maria senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Aksamit Anna Teresa senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08
Borowski Marek Stefan senatorKomitet Wyborczy Wyborców Marka Borowskiego 3.30
Borys-Damięcka Barbara senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Górski Henryk senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Jackowski Jan Maria senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.18
Karczewski Stanisław senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.61
Kraska Waldemar Jerzy senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.23
Mamątow Robert Adam senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.98
Martynowski Marek Eryk senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.25
Pociej Aleksander August senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Rocki Marek Dariusz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Skurkiewicz Wojciech senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.29
Bąk Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.07
Błaszczak Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.39
Bodio Bartłomiej Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.21
Borkowski Krzysztof Wawrzyniec poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.21
Czaplicka Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Czartoryski Arkadiusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.27
Czechyra Czesław Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Dąbrowska Alicja poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Dębski Artur poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.24
Dorn Ludwik Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.31
Durka Zenon poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
Fabisiak Joanna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Gapińska Elżbieta Teresa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
Gosiewska Małgorzata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.22
Górski Artur Cezary poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.77
Halicki Andrzej Witold poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.15
Jasiński Wojciech Stefan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.25
Jastrzębski Leszek Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Kaczyński Jarosław Aleksander poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.44
Kalisz Ryszard Roman poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.21
Kamiński Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.56
Kania Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
Kidawa-Błońska Małgorzata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.24
Kierwiński Marcin Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.24
Kołakowski Robert Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
Kopacz Ewa Bożena poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Kopacz Ewa Bożena poseł na sejm, premierKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.81
Kosecki Roman Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.40
Kowalczyk Henryk poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Kozaczyński Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Koźlakiewicz Mirosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.54
Krajewska Ligia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
Kuźmiuk Zbigniew Krzysztof europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.35
Kwiatkowski Adam Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.00
Maliszewski Mirosław Wojciech poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.20
Małecki Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.54
Mroczek Czesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Nowicka Wanda Hanna poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.06
Olechowska Alicja Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
Opioła Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.77
Palikot Janusz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.61
Pawlak Waldemar poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Pawlak Waldemar poseł na sejm, wice premierKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 3.18
Pawłowicz Krystyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.39
Piechociński Janusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.24
Pitera Julia Teresa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.05
Pitera Julia Teresa europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.87
Prządka Stanisława Alicja poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.00
Rosati Dariusz Kajetan europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.79
Ryfiński Armand Kamil poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.60
Sajak Paweł Ireneusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.28
Sasin Jacek Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.35
Sawicki Marek Wacław poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 3.19
Sawicki Marek Wacław poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Suski Marek Witold poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.45
Szczerba Michał Roch poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.24
Szyszko Jan Feliks poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.35
Święcicki Marcin poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.23
Tchórzewski Krzysztof Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.59
Tusk Donald Franciszek poza parlamentemKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.04
Tusk Donald Franciszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Vincent-Rostowski Jan Antony poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.17
Wipler Przemysław Janusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.47
Witkowski Radosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.71
Woźniak Grzegorz Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.45
Wróbel Marzena Dorota poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.05
Zakrzewska Jadwiga Teresa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Zgorzelski Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.18

Miasto wojewódzkie: Warszawa

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Gronkiewicz-Waltz Hanna Beata prezydentKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.93

Urząd Wojewódzki: Woj. Mazowieckie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Kozłowski Jacek wojewoda
Piątek Dariusz wice wojewoda 2.67
Dobijański Mariusz wice kurator oświaty
Góralska Katarzyna wice kurator oświaty
Semik Karol kurator oświaty

Urząd Marszałkowski: Woj. Mazowieckie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena

Inni politycy: Woj. Mazowieckie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bałażak Witold poza parlamentemLiga Polskich Rodzin 2.50
Ikonowicz Piotr poza parlamentem 2.64
Wiśniewska Lucyna poza parlamentemPiS - V kadencja Sejmu RP 2.14

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.