Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Podkarpackie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Podkarpackie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Jaworski Kazimierz senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.41
Matusiewicz Andrzej Antoni senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.41
Ortyl Władysław Zenon senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.34
Sagatowska Janina Zofia senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Zając Alicja Maria senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.27
Babinetz Piotr Mieczysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.29
Bury Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Bury Jan poseł na sejm, wice ministerKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 2.51
Butryn Renata Celina poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.61
Chmielowiec Zbigniew Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.50
Chomycz Małgorzata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
Dziadzio Dariusz Cezar poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.65
Golba Mieczysław Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.27
Gołojuch Kazimierz Edward poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.39
Hrynkiewicz Józefa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.40
Kamiński Tomasz Artur poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.57
Kasprzak Mieczysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.60
Kuchciński Marek Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.37
Marcinkiewicz Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.33
Moskal Kazimierz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.64
Ożóg Stanisław europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.72
Piotrowicz Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.34
Pluta Mirosław Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.65
Popiołek Krzysztof Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.42
Rynasiewicz Zbigniew Franciszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.44
Rząsa Marek Zdzisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
Rzońca Bogdan Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.20
Skowrońska Krystyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.42
Szlachta Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.83
Tomański Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.65
Warzecha Jan Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.45
Ziobro Kazimierz Bronisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.65

Miasto wojewódzkie: Rzeszów

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Ferenc Tadeusz prezydentKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.11
Buż Wiesław radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.47
Chlebek Czesław Jan radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.74
DEC Andrzej Julian radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.33
Deręgowski Marcin radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
Fijołek Konrad Rafał radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.55
Fijołek Marcin Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.06
Gołąb Sławomir Jan radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.50
Homicki Robert Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
Jakim Roman Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
Jęczmienionka Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.79
Kaźmierczak Jolanta Barbara radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.07
Koryl Grzegorz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
Kotula Waldemar Krystian radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
Kultys Robert radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
Kwaśniak Mirosław Zygmunt radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.50
Micał Janusz Antoni radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.36
Olechowski Mariusz Marek radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.84
Sak Bogusław Wacław radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.50
Solarz Danuta radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.07
Szarama Grażyna radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.29
Szumny Waldemar Włodzimierz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
Ustrobiński Marek Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.00
Walawender Witold Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.43
Wywrocki Waldemar Ludwik radny gminyKomitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój Rzeszowa Tadeusza Ferenca w Rzeszowie 2.43

Urząd Wojewódzki: Woj. Podkarpackie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Karapyta Mirosław wojewoda 2.39
Chomycz Małgorzata wice wojewoda 2.44
Wojtas Jacek kurator oświaty 2.60
Wydro Antoni wice kurator oświaty 2.65

Urząd Marszałkowski: Woj. Podkarpackie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bajda Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.53
Bartman Stanisław Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.47
Bartnik Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.49
Bieszczad Stefan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.40
Błądek Lidia radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.87
Borcz Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.50
Buczak Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.31
Bury Tomasz Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
Cypryś Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.28
Frydrych Joanna Zofia radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.65
Kołek Iwona radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.69
Kruczek Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.46
Kubas-Hul Teresa Krystyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.42
Kurowska Maria Stanisława radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.27
Kuźniar Lucjan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.56
Lada Wiesław Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.72
Lewicki Maciej Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.68
Łączak Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.36
Magdoń Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Miazga Mieczysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.33
Nadbereżny Lucjusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.35
Nepelski Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.83
Ordyczyński Marek Stefan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.70
Pióro Tadeusz Wacław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.19
Pospolitak Maria Halina radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.77
Romaniuk Bogdan Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.41
Schmidt Anna Katarzyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.49
Sobieraj Dariusz Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.77
Stępień Władysław Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.68
Śnieżek Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.36
Tarapata Jan Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.69
Zając Wojciech Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.82

Inni politycy: Woj. Podkarpackie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Piecuch Witold poza parlamentem 2.76

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.