Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Podlaskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Podlaskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Arłukowicz Tadeusz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
Cimoszewicz Włodzimierz senatorKomitet Wyborczy Wyborców Cimoszewicz do Senatu 3.30
Paszkowski Bohdan Józef senatorKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.32
Bogucki Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.73
Borawski Edmund poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.90
Czykwin Eugeniusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.45
Jurgiel Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.54
Kamińska Bożena poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.07
Kamiński Mariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.36
Kołakowski Lech Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.31
Kudrycka Barbara europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.52
Piontkowski Dariusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.14
Raczkowski Damian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.54
Rybakowicz Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.39
Tyszkiewicz Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.93
Zieliński Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.20
Żalek Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.30

Miasto wojewódzkie: Białystok

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
TRUSKOLASKI Tadeusz prezydentKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Truskolaskiego
BIAŁY Alicja radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
BIERNACKI Maciej radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
BROŻEK Zbigniew Józef radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
CHAŃKO Jacek Krzysztof radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
CHOJNOWSKI Marek radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
CHOJNOWSKI Marek Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
DĘBOWSKI Henryk radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
DUDZIŃSKI Kazimierz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
GRODZKI Jarosław radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Truskolaskiego
GROMKO Mariusz Krzysztof radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
JANCZYŁO Tomasz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
JANKOWSKI Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
KORONKIEWICZ Wojciech Janusz radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
KUSAK Włodzimierz Leszek radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
MADRAS Tomasz Stefan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
MASZTALERZ Karol Konrad radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Truskolaskiego
MYSZKOWSKI Paweł radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
NAZARUK Sławomir radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
NIKITOROWICZ Zbigniew radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
POLIŃSKI Adam radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Truskolaskiego
PUTRA Sebastian Jakub radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
RUDNICKI Rafał radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Truskolaskiego
RZESZEWSKA Agnieszka Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SIEMIENIUK Katarzyna radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
STAWNICKI Krzysztof Jan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SZCZUDŁO Marcin radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Truskolaskiego
TRUSKOLASKI Tadeusz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Truskolaskiego
ZIELENIECKI Konrad radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Urząd Wojewódzki: Woj. Podlaskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Żywno Maciej wojewoda 1.00
Dzierzgowski Wojciech wice wojewoda
Ćwiklińska Wiesława wice kurator oświaty
Kiszkiel Jerzy kurator oświaty 1.00

Urząd Marszałkowski: Woj. Podlaskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
BAGIŃSKI Mieczysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.80
BASZKO Mieczysław Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.78
CIEŚLUKOWSKI Cezary radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.80
CITKO Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
DEC Leszek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
DĘBSKI Bogusław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
DOBRZYŃSKI Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
DWORZAŃSKI Jarosław Zygmunt radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
DYJUK Bogdan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.68
GWIAZDOWSKI Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
JANOWSKI Mikołaj radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.96
KĘDRA-PTASZYŃSKA Dorota radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
KORYCKI Walenty radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.59
KRAJEWSKI Stefan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.59
KRASIŃSKI Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
KWATERSKI Waldemar radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
LESZCZYŃSKI Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.76
ŁUKASZEWICZ Henryk radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
MUZYK Agnieszka Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
NASZKIEWICZ Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
OLBRYŚ Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
PIETROCZUK Włodzimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
PILECKI Karol radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
PIORUNEK Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
SAPIŃSKA Daria Krystyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
SIEKIERKO Łukasz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
SZAMATOWICZ Marian Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.87
SZYPCIO Włodzimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.68
Żalek Justyna Emilia radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
ŻYWNO Maciej Zenon radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Inni politycy: Woj. Podlaskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Jarota Jan poza parlamentem 3.06

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.