Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Pomorskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Pomorskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Borusewicz Bogdan Michał senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.62
Czarnobaj Leszek senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.64
Grzyb Andrzej Stefan senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Kleina Kazimierz Mariusz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Wittbrodt Edmund Kazimierz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Zaborowski Roman senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
Arciszewska-Mielewczyk Dorota Irvina poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.44
Aziewicz Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Bauć Piotr Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.67
Biedroń Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.09
Biernacki Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Blanik Leszek Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Borowczak Jerzy Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Budnik Jerzy Feliks poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Fotyga Anna Elżbieta europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.92
Guzowska Iwona Kamila poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Hall Katarzyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Hoppe Teresa Jadwiga poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Jaworski Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Kłosin Krystyna Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
Konwiński Zbigniew Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.07
Kozdroń Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Lamczyk Stanisław Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.25
Łopiński Maciej Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.40
Miller Leszek Cezary poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.96
Neumann Sławomir Arkadiusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Nowak Sławomir poseł na sejm, ministerkomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.33
Plocke Kazimierz Florian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
Plocke Kazimierz Florian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Pomaska Agnieszka Dominika poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.07
Sellin Jarosław Daniel poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Szczypińska Jolanta Irena poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.31
Śniadek Janusz Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.32

Miasto wojewódzkie: Gdańsk

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Adamowicz Paweł Bogdan prezydentKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
Błaszkowski Wojciech Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Borawski Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Chmiel Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Czauderna Piotr Stefan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.92
Dudek Dorota radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
Dulkiewicz Aleksandra Maria radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
Dunajewska-Daszczyńska Beata Elżbieta radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Dzik Piotr Adam radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Falandysz Jaromir Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
Geryk Żaneta Beata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Gierszewski Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Gorecki Jarosław Władysław radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Grzelak Piotr Grzegorz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
Hamadyk Łukasz Mariusz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
Jankowiak Beata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Kaźmierczyk Lech Artur radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Kołakowska Anna Maria radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.67
Koralewski Kazimierz Marian radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.36
Kowalczys Andrzej Paweł radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Lodzińska Emilia radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.50
Milewski Jerzy Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Nieroda Adam Józef radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Olek Magdalena radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Oleszek Bogdan Marian radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
Owczarczak Agnieszka Maria radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Ryś Przemysław radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Strzelczyk Grzegorz Jan radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Stybor Wojciech Janusz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
Teodorczyk Jacek Włodzimierz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Walentynowicz Piotr Michał radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Wierzba Beata Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Wirska Anna Barbara radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Zdanowicz Mirosław radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00

Urząd Wojewódzki: Woj. Pomorskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Zaborowski Roman wojewoda
Owczarczak Michał wice wojewoda 2.67
Strociak Marek wice kurator oświaty
Szudrowicz Zdzisław kurator oświaty

Urząd Marszałkowski: Woj. Pomorskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bartnicki Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.80
Barzowski Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.10
Batruch Mirosław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.17
Bendykowski Jacek Karol radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Bierecki Jarosław Szymon radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.11
Biernacki Marek Zbigniew radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Bonkowski Waldemar radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.03
Bonna Leszek Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
Byczkowski Wiesław Zbigniew radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Elzanowski Czesław Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.25
Giedrojć Roman radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.08
Grzelak Grzegorz Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Gwiazda Anna Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.00
Karczewski Piotr Mariusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.02
Kleinszmidt Jan Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.80
Kupcewicz Janusz Bogdan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.75
Lewna Hubert Alfons radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
Męczykowski Dariusz Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Morzyńska Dobrawa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Odya Zenon Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.60
Pawłowska Maria Urszula radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.71
Piotrusiewicz Bartosz Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Sarnowski Józef Leon radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
Sikora Danuta Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.44
Stanke Piotr Jerzy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Struk Andrzej Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Struk Mieczysław Emil radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.86
Śliwicki Adam Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.33
Świlski Ryszard Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
Trawicki Krzysztof Gabriel radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
Widz Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.60
Wittbrodt Piotr Witold radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Zych-Cisoń Hanna Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
Żebrowski Arwid Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.07

Inni politycy: Woj. Pomorskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bujanowicz Krzysztof Robert poza parlamentem 2.29
Laskowski Janusz Piotr poza parlamentem 2.45

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.