Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Śląskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Śląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bieńkowska Elżbieta Ewa senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.37
Kopeć Tadeusz Wiktor senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Kutz Kazimierz Julian senatorKomitet Wyborczy Wyborców Kazimierza Kutza 3.19
Lasecki Jarosław Wacław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
Meres Zbigniew Henryk senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
Misiołek Andrzej Kazimierz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.80
Motyczka Antoni Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.21
Muchacki Rafał Klemens senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Pańczyk-Pozdziej Maria senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.02
Piechota Leszek Marian senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08
Szewiński Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.96
Śmigielski Bogusław Piotr senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Zdziebło Adam Michał senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.15
Andzel Waldemar Franciszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.23
Balt Marek Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.14
Borkowski Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.14
Bramora Artur Franciszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.90
Brzezinka Jacek Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
Budka Borys Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Chmielowski Piotr Sylwester poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.08
Coghen Piotr Artur Van der poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Falfus Jacek Eugeniusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.13
Gadowski Krzysztof Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Gałażewski Andrzej Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Giżyński Szymon Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.00
Gluza Czesław Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.90
Głogowski Tomasz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
Górczyński Artur Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.08
Kaźmierczak Jan Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Klepacz Witold Janusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.11
Kloc Izabela Helena poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.02
Kluzik-Rostkowska Joanna Grażyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.09
Kołodziej Ewa Edyta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Kowalski Sławomir Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.19
Krząkała Marek Grzegorz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.89
Leszczyna Izabela Dorota poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
Malik Ewa Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.14
Małecka-Libera Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Matusiak Grzegorz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.12
Nemś Anna Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.72
Nowak Maria Teresa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.14
Nykiel Mirosława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.12
Pępek Małgorzata Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.07
Piecha Bolesław Grzegorz europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.12
Pierzchała Elżbieta Apolonia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Pietraszewska Danuta Róża poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.20
Pięta Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
Pięta Stanisław Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.31
Plura Marek Mirosław europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.07
Polaczek Jerzy Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.87
Pyzik Piotr Mieczysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.73
Rozenek Andrzej Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.90
Rozpondek Halina Leokadia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08
Saługa Wojciech Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Siedlaczek Henryk Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Stolarski Marek Janusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.21
Szarama Wojciech Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.76
Sztolcman Grzegorz Czesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08
Szumilas Krystyna Maria poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
Szumilas Krystyna Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Szwed Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.36
Tobiszowski Grzegorz Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.13
Tomczykiewicz Tomasz Kazimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.03
Trybuś Aleksandra Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Wiśniewska Jadwiga Maria europosełKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.17
Wójcik Marek Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.05
Zaborowski Zbyszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.26
Zawadzki Ryszard Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Ziętek Jerzy Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08

Miasto wojewódzkie: Katowice

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Krupa Marcin Tomasz prezydentKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok 1.00
Biskupski Maciej Marek radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok
Forajter Jerzy Jan radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok 1.83
Godlewski Arkadiusz Mariusz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Krupa Marcin Tomasz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok
Luty Michał Janusz radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.59
Łyczko Dariusz Grzegorz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok 1.00
Maśnica Tomasz Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Nowara Marek Józef radny gminyKomitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska
Panek Krystyna Zofia radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Pieczyński Krzysztof Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok 1.00
Pietrasz Piotr Aleksander radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Piwowarczuk Jacek radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Pronobis Borys Aleksander radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok
Rojewska Bożena Adela radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
Rokicki Tomasz Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok
Siejna Krystyna Maria radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok
Skiba Mariusz Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.59
Skowron Adam Janusz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok
Smoleń Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Stępień Damian Paweł radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok
Uszok Aleksander Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska 1.00
Uszok Piotr Czesław radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok 3.41
Wieczorek Magdalena Joanna radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
Witkowicz Witold Zbigniew radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Wnęk Barbara Katarzyna radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Wydra Bartosz Adam radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
Zawadzki Józef Antoni radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok 2.50
Zydorowicz Andrzej Zygmunt radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00

Urząd Wojewódzki: Woj. Śląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Łukaszczyk Zygmunt wojewoda 2.92
Dąbrowa Stanisław wice wojewodaKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 3.19
Matusiewicz Adam wice wojewoda 2.94
Faber Stanisław kurator oświaty 2.92
Wilczak Dariusz wice kurator oświaty 2.92

Urząd Marszałkowski: Woj. Śląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bednarek Tomasz Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Bieda Halina Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Borys-Szopa Bożena Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.60
Cieślar Sylwia radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Czarnynoga Piotr Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.44
Czarski Michał Adam radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.82
Dziuk Barbara Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.08
Dzwonnik Stanisław Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.17
Ekkert Lucyna Iwona radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Gawęda Adam radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Gmitruk Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Gorzelik Jerzy Zdzisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska 3.14
Grabowski Arkadiusz Jakub radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Gramatyka Michał Sebastian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Gruszka Tadeusz Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Gzik Marek Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Idzik Magdalena Sylwia radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Jasińska Krystyna Wanda radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Kamiński Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Karasek Bronisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Karolczak Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
Kawulok Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Kloc Julia Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Kolon Maciej Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Korfanty Bronisław Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Koszutska Urszula Magdalena radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Lenartowicz Gabriela Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Majer Ryszard Bogdan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Makowski Jarosław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Matuszny Kazimierz Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Mazur Mirosław Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Mercik Henryk Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska 3.08
Pasternak Janusz Paweł radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Pilot Andrzej Antoni radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Potępa Maria Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
Przedpełski Zbigniew Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Salwierak Marta Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Sławik Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska
Starc-Jażdżyk Martyna Beata radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Szemla Mirosław Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Wita Janusz Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska 3.08
Wolnik Grzegorz Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Wójcik Michał Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.93
Zembala Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o. (polskisport2024.pl)
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.