Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Śląskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Śląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bieńkowska Elżbieta Ewa senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.47
Kopeć Tadeusz Wiktor senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
Kutz Kazimierz Julian senatorKomitet Wyborczy Wyborców Kazimierza Kutza 2.55
Lasecki Jarosław Wacław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.90
Meres Zbigniew Henryk senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.89
Misiołek Andrzej Kazimierz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.99
Motyczka Antoni Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
Muchacki Rafał Klemens senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
Pańczyk-Pozdziej Maria senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.80
Piechota Leszek Marian senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
Szewiński Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.12
Śmigielski Bogusław Piotr senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.97
Zdziebło Adam Michał senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.30
Andzel Waldemar Franciszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.34
Balt Marek Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.26
Borkowski Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.85
Bramora Artur Franciszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.00
Brzezinka Jacek Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.98
Budka Borys Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.86
Chmielowski Piotr Sylwester poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.76
Coghen Piotr Artur Van der poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.54
Falfus Jacek Eugeniusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.90
Gadowski Krzysztof Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Gałażewski Andrzej Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.09
Giżyński Szymon Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.63
Gluza Czesław Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Głogowski Tomasz Marian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.78
Górczyński Artur Robert poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.22
Kaźmierczak Jan Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.13
Klepacz Witold Janusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.12
Kloc Izabela Helena poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
Kluzik-Rostkowska Joanna Grażyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Kołodziej Ewa Edyta poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.03
Kowalski Sławomir Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.10
Krząkała Marek Grzegorz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.49
Leszczyna Izabela Dorota poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.11
Malik Ewa Danuta poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.31
Małecka-Libera Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.86
Matusiak Grzegorz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.77
Nemś Anna Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.53
Nowak Maria Teresa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.15
Nykiel Mirosława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
Pępek Małgorzata Anna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Piecha Bolesław Grzegorz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.43
Pierzchała Elżbieta Apolonia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.02
Pietraszewska Danuta Róża poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Pięta Jarosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
Pięta Stanisław Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.86
Plura Marek Mirosław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.69
Polaczek Jerzy Jan poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.29
Pyzik Piotr Mieczysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.86
Rozenek Andrzej Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.90
Rozpondek Halina Leokadia poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.93
Saługa Wojciech Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.81
Siedlaczek Henryk Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.89
Stolarski Marek Janusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.91
Szarama Wojciech Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.94
Sztolcman Grzegorz Czesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
Szumilas Krystyna Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Szumilas Krystyna Maria poseł na sejm, ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.16
Szwed Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.75
Tobiszowski Grzegorz Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.96
Tomczykiewicz Tomasz Kazimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.13
Trybuś Aleksandra Barbara poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.70
Wiśniewska Jadwiga Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.36
Wójcik Marek Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
Zaborowski Zbyszek poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.41
Zawadzki Ryszard Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
Ziętek Jerzy Marek poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88

Miasto wojewódzkie: Katowice

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Uszok Piotr Czesław prezydentKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK" 5.05
Dolinkiewicz Jerzy Józef radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK"
Forajter Jerzy Jan radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK"
Godlewski Arkadiusz Mariusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Hrapkiewicz Helena Maria radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK" 1.00
Kołodziej Ewa Edyta radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Kosmala Daria Joanna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Luty Michał Janusz radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4.40
Łyczko Dariusz Grzegorz radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK" 1.00
Maśnica Tomasz Piotr radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Panek Krystyna Zofia radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.67
Pietrasz Piotr Aleksander radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.67
Rojewska Bożena Adela radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Siejna Krystyna Maria radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK" 1.00
Skiba Mariusz Piotr radny gminyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.67
Sokół Maria radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Szczerbowski Marek Tomasz radny gminyKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 1.00
Szpyrka Tomasz Grzegorz radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Warzecha Adam Sylwester radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Wermińska Stanisława radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK" 1.00
Wieczorek Magdalena Joanna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Witkowicz Witold Zbigniew radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Włoch Stanisław Andrzej radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Wnęk Barbara Katarzyna radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00
Zacher Elżbieta radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK" 1.00
Zawadzki Józef Antoni radny gminyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "FORUM SAMORZĄDOWE I PIOTR USZOK" 4.24
Zydorowicz Andrzej Zygmunt radny gminyKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 1.00

Urząd Wojewódzki: Woj. Śląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Łukaszczyk Zygmunt wojewoda 2.67
Dąbrowa Stanisław wice wojewodaKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 2.44
Matusiewicz Adam wice wojewoda 2.82
Faber Stanisław kurator oświaty 2.80
Wilczak Dariusz wice kurator oświaty 2.84

Urząd Marszałkowski: Woj. Śląskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Borys-Szopa Bożena Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.20
Borzymowski Jan Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.04
Buzek Janusz Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.82
Buzek Ludgarda Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.84
Czarnynoga Piotr Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.70
Czarski Michał Adam radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.92
Dziuk Barbara Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.61
Dzwonnik Stanisław Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.85
Gajda Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.63
Gajewska-Przydryga Aleksandra Joanna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.83
Gorzelik Jerzy Zdzisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 2.77
Gościniak Andrzej Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.92
Grim Witold Bolesław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.41
Grzonka Urszula Janina radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.47
Hetman Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.73
Jarosz Marian Franciszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.67
Jochlik Gustaw Wilhelm radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.75
Kaleta Paweł Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.04
Kamiński Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.81
Kawulok Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.28
Kleszczewski Mariusz Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.76
Kostempska Agnieszka Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.72
Kręcichwost Lucyna Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.74
Kurpios Piotr Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.55
Lewandowska Ewa Urszula radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.18
Luty Agnieszka Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.53
Maras Wiesław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 3.17
Marszałek Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.90
Matusiewicz Adam Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.86
Mercik Henryk Krzysztof radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 2.77
Moskwa Henryk Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.63
Ochęduszko-Ludwik Małgorzata Agata radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.72
Ormaniec Marian Albin radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3.68
Potępa Maria Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.84
Pyzik Piotr Mieczysław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.03
Serafin Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2.93
Sobierajski Czesław Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.44
Spyra Piotr Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.96
Śmigielski Bogusław Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.64
Święczkowski Bogdan Roman radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.22
Tkacz-Janik Małgorzata Katarzyna radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 2.72
Warzocha Artur Ryszard radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2.72
Węglarzy Karol radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.88
Wita Janusz Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 2.77
Wolnik Grzegorz Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 2.56
Wójcik Michał Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3.46
Zaborowski Zbyszek radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 3.42
Zienc Piotr Robert radny sejmiku wojewódzkiegoKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP 3.06

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o. (web1)
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.