Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Warmińsko-mazurskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Warmińsko-mazurskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Gintowt-Dziewałtowski Witold Józef senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
Gorczyca Stanisław Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Górecki Ryszard Józef senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Konopka Marek senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
Arent Iwona Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.01
Babalski Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.08
Bublewicz Beata Maria poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Cichoń Janusz Władysław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Cieśliński Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Gelert Elżbieta Kazimiera poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Iwiński Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.00
Krasulski Leonard Seweryn poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.08
Makowski Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.97
Orzechowski Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Papke Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.27
Penkalski Wojciech Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.15
Rybicki Sławomir Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Staroń Lidia Ewa poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.53
Sycz Miron poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.70
Szmit Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.13
Włodkowski Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Żelichowski Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.78

Miasto wojewódzkie: Olsztyn

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
GRZYMOWICZ Piotr Władysław prezydentKomitet Wyborczy Wyborców Piotra Grzymowicza
ANTOSIK Maja Edyta radny gminyKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
ANTOSZ Nelly Elżbieta radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Czesława Jerzego Małkowskiego
ARASZKIEWICZ Leszek radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
BABALSKI Jarosław Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
CIUNEL Halina Teresa radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
DĄBKOWSKI Zbigniew radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Piotra Grzymowicza
FLIS Krystyna radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Czesława Jerzego Małkowskiego
GŁAŻEWSKI Tomasz Jan radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
GORNOWICZ Mirosław Antoni radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Piotra Grzymowicza
GRZYMOWICZ Piotr Władysław radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Piotra Grzymowicza
JABŁOŃSKA Wanda Agnieszka radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Piotra Grzymowicza
KACPRZYCKI Krzysztof radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Ryńskiego "Olsztyn przyjazny ludziom"
KUCHCIŃSKI Marcin Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
ŁUKASZEWSKI Łukasz Jacek radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
MAŁKOWSKI Czesław Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Czesława Jerzego Małkowskiego
MISIEWICZ Joanna Dorota radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
NOWACKI Krzysztof Marek radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
PIOTRKOWSKA Ewa Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
ROGIŃSKA - STANULEWICZ Monika Joanna radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Czesława Jerzego Małkowskiego
RUDNIK Dariusz Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
SMOLIŃSKI Grzegorz Paweł radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
SZEWCZYK Robert Jan radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
TANDYRAK Jan Tomasz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
WIRSKA Elżbieta Ewa radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 6.00
ZAKRZEWSKA Ewa Renata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00

Urząd Wojewódzki: Woj. Warmińsko-mazurskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Podziewski Marian wojewoda 5.33
Maścianica Jan wice wojewoda

Urząd Marszałkowski: Woj. Warmińsko-mazurskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
ADAMCZYK Edward Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 6.00
BOBEK Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.50
BRZEZIN Gustaw Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.29
BUŁAJEWSKI Stanisław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.50
CHOJECKI Artur Henryk radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.17
DZIKI Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.38
HORDEJUK Bernadeta Justyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.50
JASKULSKA Sylwia Monika radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.17
JEZIERSKI Sławomir Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.50
KAWCZYŃSKI Ryszard Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.40
KOCH Eugeniusz Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.50
KOSSAKOWSKI Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.38
KOZIOŁ Małgorzata Krystyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.86
KOZŁOWSKI Patryk radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.36
KULASEK Marcin Robert radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.50
NOWAKOWSKA Teresa radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.40
OŁDAKOWSKI Adam radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.45
OSIECKI Julian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.50
PASŁAWSKA Urszula Stefania radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 4.08
PIETRZAK Zbigniew Janusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
PIWOWARCZYK Marcin Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.40
POLITEWICZ Tadeusz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
PROTAS Jacek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.85
SADOWSKI Sławomir radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.38
SŁOMA Jarosław Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.40
SZULC Jolanta Elżbieta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.17
ŚLĄSKA-ZYŚK Wioletta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.17
TRZASKOWSKI Stanisław Grzegorz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.20
WASILEWSKA Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
ŻUCHOWSKI Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 5.29

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.