Dobrzy politycy - wystaw im oceny!

Herb - Woj. Wielkopolskie

By oglądać tą stronę potrzebujesz dodatku Flash Player w wersji 8 lub wyższej

Parlamentarzyści: Woj. Wielkopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Augustyn Mieczysław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.96
Gruszczyński Piotr Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.94
Libicki Jan Filip senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.52
Możdżanowska Andżelika Anna senatorKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.27
Niewiarowski Ireneusz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.38
Poślednik Marian senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Rotnicka Jadwiga Kazimiera senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.81
Sitarz Witold Jan senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.06
Ziółkowski Marek Aleksander senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
Adamczak Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.56
Ajchler Romuald Kazimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.13
Aleksandrzak Leszek Grzegorz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.75
Arndt Paweł Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
Banaszak Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.67
Borowiak Łukasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.79
Chmielewski Stanisław Marcin poseł na sejm, wice ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.74
Czarnecki Witold Wojciech poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.10
Dera Andrzej Mikołaj poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.00
Dolata Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.12
Dziedziczak Jan Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.18
Dzikowski Waldy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
Dziuba Tadeusz Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.07
Fiedler Arkady Elpidio poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.84
Górski Tomasz Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.12
Grupiński Rafał Szymon poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Grupiński Rafał Szymon poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Grzeszczak Eugeniusz Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 2.79
Grzeszczak Eugeniusz Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Hofman Adam Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.04
Janyska Maria Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
Kalemba Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.00
Kłosowski Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.88
Kozłowska-Rajewicz Agnieszka europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.79
Kraczkowski Maks poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.10
Kwiatkowski Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 3.00
Łybacka Krystyna Maria europosełKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.77
Munyama Killion Munzele poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.59
Najder Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota
Nowak Tomasz Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.56
Orzechowski Maciej Bolesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Poślednia Krystyna poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Racki Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.82
Rogacki Adam Maksym poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.14
Rutnicki Jakub Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
Szałamacha Paweł Włodzimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.19
Szejnfeld Adam Stanisław europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.72
Szydłowska Bożena Stanisława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
Tomaszewski Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.00
Tomczak Jacek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.90
Walkowski Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.67
Witczak Mariusz Sebastian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
Ziemniak Wojciech Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75

Miasto wojewódzkie: Poznań

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
JAŚKOWIAK Jacek prezydentKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 5.07
ALEXANDROWICZ Przemysław Józef radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.50
BORUCZKOWSKI Michał Piotr radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.33
DANELSKA Monika Anna radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.33
DUDZIAK Lidia Danuta radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.11
FABIŚ-SZULC Karolina Urszula radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.00
FRANKIEWICZ Joanna Dorota radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska 1.00
GANOWICZ Grzegorz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.50
GÓRNY Zbyszko Stanisław radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.50
GRZEŚ Michał radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.25
JAWORSKI Dariusz Sławomir radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska 1.00
JEMIELITY Ewa Anna radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.56
JĘDRZEJEWSKI Jakub Konrad radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
KAPUŚCIŃSKI Janusz Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
KAYSER Tomasz Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska 3.00
KRETKOWSKA Katarzyna Maria radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.00
KRĘGLEWSKI Wojciech Jerzy radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.50
KRÓL Dominika Urszula radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
LEWANDOWSKI Tomasz Jacek radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.00
LIPIŃSKI Tomasz Dariusz radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
LISIECKA-PAWEŁCZAK Maria Magdalena radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 5.67
MAŃKOWSKA Urszula Łucja radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 5.00
MIKUŁA Łukasz Michał radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
OWSIANNA Halina Maria radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
PAWLIK Adam radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
ROZMIAREK Mateusz Szymon radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.50
RÓŻAŃSKI Artur Krzysztof radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
SKRZYPINSKI Krzysztof Ryszard radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 4.50
STERNALSKI Marek Jan radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
STRZELECKA Klaudia radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
SZCZUCIŃSKI Antoni radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej radny gminyKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 1.00
ŚWIĄTKOWSKI Hubert Maurycy radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
URBAŃSKA Beata Kinga radny gminyKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.00
WIERZBICKI Tomasz radny gminyKomitet Wyborczy Wyborców Koalicja Prawo do Miasta 6.00
WIŚNIEWSKI Mariusz Michał radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
WOŹNIAK Małgorzata radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 6.00
ZAWIEJA Bartosz Józef radny gminyKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 5.00

Urząd Wojewódzki: Woj. Wielkopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Florek Piotr wojewoda
Pacia Przemysław wice wojewoda
Drzazga Mirosław wice kurator oświaty
Leszczyńska Elżbieta kurator oświaty
Rajcic-Mergler Hanna wice kurator oświaty

Urząd Marszałkowski: Woj. Wielkopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
AJCHLER Zbigniew Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.75
BIERŁA Leszek Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.17
BUJAKIEWICZ Katarzyna Aleksandra radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
CHUDY Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
CIEŚLAK Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
GRABOWSKI Krzysztof Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
GROBELNY Ryszard radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska
GRZESIEK Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
GRZYB Mikołaj radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
HOFFMANN Zbigniew Grzegorz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.31
ITMAN Zofia Mariola radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.09
JANKOWIAK Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
JOKŚ Julian Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
KADO Jerzy radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
MAJDA Anna radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
MIKOŁAJCZAK Stefan Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
MOSIŃSKI Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.11
NOWACKA Bożena Elżbieta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
OSTROWSKI Krzysztof Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.06
PAŁASZ Kazimierz Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.96
PASZYK Krzysztof Michał radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
PIWOŃSKI Krzysztof Benedykt radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
PORZUCEK Marcin Bartosz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.01
POSPIESZYŃSKI Andrzej Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
RUTKOWSKA-KRUPKA Mirosława Wanda radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
SOKOŁOWSKA Tatiana Marta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
SOWA Marek Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.06
SZALCZYK Zofia Barbara radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.43
SZOPIŃSKI Henryk Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
WASZAK Małgorzata radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.67
WITUSKI Maciej Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
WODZIŃSKA Marzena Renata radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
WOJTASIAK Leszek Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
WOŹNIAK Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 4.09
ŻELANOWSKI Rafał Maciej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.00

Inni politycy: Woj. Wielkopolskie

Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartował zOcena
Bujalski Sebastian bez urzędu
Gilowska Zyta, Janina poza parlamentemKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.95

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.