Najniżej oceniani politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. Kozłowska-Rajewicz Agnieszka europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.54
2. Tomczak Jacek Jerzy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.92
3. Dzikowski Waldy poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 1.99
4. SOWA Marek Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.27
5. Czarnecki Witold Wojciech poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.28
6. Górski Tomasz Paweł poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.29
7. Kraczkowski Maks poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.31
8. WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.33
9. BIERŁA Leszek Józef radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.39
10. MOSIŃSKI Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.41
11. Walkowski Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.43
12. Janyska Maria Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.43
13. Dolata Zbigniew poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.47
14. Możdżanowska Andżelika Anna senatorKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.54
15. Aleksandrzak Leszek Grzegorz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.56
16. Orzechowski Maciej Bolesław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.60
17. Adamczak Małgorzata poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.60
18. Banaszak Maciej poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.62
19. Rogacki Adam Maksym poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.63
20. Niewiarowski Ireneusz senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.63
21. Dziuba Tadeusz Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.64
22. Grzeszczak Eugeniusz Tomasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 2.67
23. Ziemniak Wojciech Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
24. Gruszczyński Piotr Andrzej senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
25. Augustyn Mieczysław senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
26. WASZAK Małgorzata radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
27. ITMAN Zofia Mariola radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.67
28. NOWACKA Bożena Elżbieta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
29. RUTKOWSKA-KRUPKA Mirosława Wanda radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.67
30. PORZUCEK Marcin Bartosz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.69
31. Fiedler Arkady Elpidio poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.70
32. Dera Andrzej Mikołaj poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.71
33. Tomaszewski Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.71
34. Nowak Tomasz Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.73
35. PAŁASZ Kazimierz Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.73
36. Szejnfeld Adam Stanisław europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
37. Ziółkowski Marek Aleksander senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
38. Racki Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.76
39. Hofman Adam Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.77
40. Munyama Killion Munzele poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.77
41. Kwiatkowski Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.77
42. Borowiak Łukasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.79
43. Dziedziczak Jan Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.79
44. Kłosowski Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.81
45. SZOPIŃSKI Henryk Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
46. Witczak Mariusz Sebastian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
47. Libicki Jan Filip senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
48. Szałamacha Paweł Włodzimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.84
49. Chmielewski Stanisław Marcin poseł na sejm, wice ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.85
50. HOFFMANN Zbigniew Grzegorz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.86
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.