Najwyżej oceniani politycy

Lp.Nazwisko i imiona politykaFunkcjaStartowal zOcena
1. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 4.97
2. Gilowska Zyta, Janina poza parlamentemKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 3.58
3. Łybacka Krystyna Maria europosełKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.52
4. Ajchler Romuald Kazimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 3.41
5. WITUSKI Maciej Maria radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.27
6. WOŹNIAK Marek radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.22
7. Grupiński Rafał Szymon poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.17
8. ŻELANOWSKI Rafał Maciej radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.14
9. BUJAKIEWICZ Katarzyna Aleksandra radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska 3.14
10. Rotnicka Jadwiga Kazimiera senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.09
11. PIWOŃSKI Krzysztof Benedykt radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.08
12. SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 3.06
13. Kalemba Stanisław poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 3.00
14. AJCHLER Zbigniew Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
15. POSPIESZYŃSKI Andrzej Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 3.00
16. GROBELNY Ryszard radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska 3.00
17. Poślednik Marian senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.99
18. Rutnicki Jakub Adam poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.97
19. Sitarz Witold Jan senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.96
20. Szydłowska Bożena Stanisława poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.93
21. WOJTASIAK Leszek Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.92
22. GRZYB Mikołaj radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.92
23. OSTROWSKI Krzysztof Jan radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.90
24. Arndt Paweł Antoni poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.89
25. SOKOŁOWSKA Tatiana Marta radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
26. MIKOŁAJCZAK Stefan Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.88
27. JANKOWIAK Wojciech radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.88
28. CIEŚLAK Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.88
29. CHUDY Kazimierz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.88
30. JOKŚ Julian Władysław radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.88
31. WODZIŃSKA Marzena Renata radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.88
32. PASZYK Krzysztof Michał radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.88
33. HOFFMANN Zbigniew Grzegorz radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.86
34. Chmielewski Stanisław Marcin poseł na sejm, wice ministerKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.85
35. Szałamacha Paweł Włodzimierz poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.84
36. Libicki Jan Filip senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.83
37. SZOPIŃSKI Henryk Marian radny sejmiku wojewódzkiegoKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
38. Witczak Mariusz Sebastian poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.82
39. Kłosowski Krzysztof poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.81
40. Dziedziczak Jan Michał poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.79
41. Borowiak Łukasz poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.79
42. Kwiatkowski Jacek poseł na sejmKomitet Wyborczy Ruch Palikota 2.77
43. Munyama Killion Munzele poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.77
44. Hofman Adam Andrzej poseł na sejmKomitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2.77
45. Racki Józef poseł na sejmKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 2.76
46. Ziółkowski Marek Aleksander senatorKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.76
47. Szejnfeld Adam Stanisław europosełKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.75
48. PAŁASZ Kazimierz Czesław radny sejmiku wojewódzkiegoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem 2.73
49. Nowak Tomasz Piotr poseł na sejmKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 2.73
50. Tomaszewski Tadeusz poseł na sejmKomitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.71
Dalej >>
brak flash

brak flash


Ostatnio wyróżnieni

Kwiat
But

Wszelkie prawa zastrzeżone - Nowe Światy sp. z o.o.
Serwis dobrzypolitycy.pl nie bierze odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.